Witam serdecznie na moim portfolio!

Nazywam się Krzysztof Schmidt i pochodzę z Jastrzębia-Zdroju, miejscowości usytuowanej na południu Polski.

Aktualnie jestem studentem V roku Informatyki na Politechnice Śląskiej i powoli zabieram się za pisanie pracy dyplomowej.

Jestem zawsze na czasie w branży. Chcę, aby moje projekty były nowoczesne, dlatego nie boję się wdrażać nowych technik w swoje prace. Moją dewizą jest indywidualne podejście do każdego zlecenia, co w konsekwencji oznacza, iż moje projekty nie cechują się szablonowością, a mają własny, niepowtarzalny wizerunek. Moją ofertę kieruję do firm mających świadomość o potędze nowych mediów, które chcą się wyróżniać na rynku.

Fotografia jest moją pasją, zajmuję się nią od lat. Staram się możliwie wszystkie wolne chwile spędzać z aparatem w ręku, który towarzyszy mi praktycznie na każdym kroku.

Młodość i entuzjazm połączony z wieloletnim doświadczeniem pozwala mi podejść do każdego nowego projektu z niezbędną dozą energii i kreatywności. Bardzo lubię kontakty z ludźmi. Nigdy nie stawiam granic i zawsze jestem otwarty na propozycje. Moi klienci zawsze są na bieżąco w trakcie realizacji zamówienia i mogą brać czynny udział w powstawianiu finalnego produktu.

Zapraszam do skorzystania z działu kontakt w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji lub nawiązania współpracy.

Pozdrawiam,

Krzysztof